Nasi medaliści

Mistrzostwa Świata Seniorów

Mistrzostwa Świata Seniorów
MiejscowośćRokZawodnikKlubMiejsce
Budapeszt, Węgry 2017 Aleksander Beta KS „Gwardia” Łódź udział
Astana, Kazachstan 2015 Aleksander Beta KS „Gwardia” Łódź udział
Belgrad Jugosławia 1989 Jerzy Banaszczyk KS „Gwardia” Łódź udział

Mistrzostwa Europy Seniorów

Mistrzostwa Europy Seniorów
MiejscowośćRokZawodnikKlubMiejsce
Baku, Azerbejdżan 2015 Aleksander Beta KS „Gwardia” Łódź udział
Wrocław 2000 Anna Koroza AZS Łódź VII
Praga, Czechy 1991 Joanna Urbańska - Piasecka MKS „Pałac Młodzieży” Łódź udział
Frankfurt n/M, Niemcy 1990 Joanna Urbańska - Piasecka MKS „Pałac Młodzieży” Łódź udział

Drużynowe Mistrzostwa Europy Seniorów

 

Drużynowe Mistrzostwa Europy Seniorów
MiejscowośćRokZawodnikKlubMiejsce
Kazań, Rosja 2016 Aleksander Beta
KS „Gwardia” Łódź
Budapeszt Węgry 2013 Piotr Kurkiewicz
AZS Łódź V
St. Petersburg Rosja 1996 Anna Koroza
AZS Łódź
Trnawa, Słowacja 1995 Anna Koroza
Joanna Urbańska - Piasecka
MKS „Pałac Młodzieży” Łódź

Mistrzostwa Europy Młodzieży

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy
MiejscowośćRokZawodnikKlubMiejsce
Samokov Bułgaria 2013 Aleksander Beta KS „Gwardia” Łódź udział
Tyumen Rosja 2011 Marta Rózga KS „Gwardia” Łódź udział
Antalaya Turcja 2009 Piotr Deka KS „Gwardia” Łódź V
Zagrzeb Chorwacja 2008 Piotr Deka KS „Gwardia” Łódź VII

Mistrzostwa Świata Juniorów

Mistrzostwa Świata Juniorów
MiejscowośćRokZawodnikKlubMiejsce
Agadir, Maroko 2010 Aleksander Beta KS „Gwardia” Łódź udział
Agadir, Maroko 2010 Joanna Stankiewicz UKS „Judo Rawa” Rawa Mazowiecka udział
Santo Domingo Dominikana 2006 Bartłomiej Anderwald KS „Gwardia” Łódź udział
Kair, Egipt 1994 Anna Koroza MKS „Pałac Młodzieży” Łódź VII

Mistrzostwa Europy Juniorów

Mistrzostwa Europy Juniorów
MiejscowośćRokZawodnikKlubMiejsce
Yerewan, Armenia 2009 Borys Birkowski KS „Gwardia” Łódź udział
Praga Czechy 2007 Bartłomiej Anderwald KS „Gwardia” Łódź udział
Zagrzeb Chorwacja 2005 Piotr Deka KS „Gwardia” Łódź VII
Hilversum, Holandia 1993 Aneta Kaczorowska MKS „Pałac Młodzieży” Łódź udział
Ankara Turcja 1990 Piotr Beczkowski KS „Gwardia” Łódź VII
Ateny, Grecja 1989 Joanna Urbańska - Piasecka MKS „Pałac Młodzieży” Łódź V
Wiedeń, Austria 1988 Joanna Urbańska - Piasecka MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Wrocław, Polska 1987 Joanna Urbańska - Piasecka MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Lizbona, Portugalia 1980 Sławomir Kramberg MKS „Pałac Młodzieży” Łódź V
Edinburgh Szkocja 1979 Zbigniew Pacholczyk KS „Resursa” Łódź udział

Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych

Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych
MiejscowośćRokZawodnikKlubMiejsce
Koper Słowenia 2009 Seweryn Wiktorek MKS „Ippon” MDK Kutno udział
Malta, Valetta 2007 Maria Anderwald KS „Gwardia” Łódź
Malta, Valetta 2007 Marta Rózga KS „Gwardia” Łódź udział
Miszkolc Węgry 2006 Maria Anderwald KS „Gwardia” Łódź udział
Miszkolc Węgry 2006 Marta Rózga KS „Gwardia” Łódź udział
Rotterdam Holandia 2004 Katarzyna Wilczyńska AZS Łódź V
Rotterdam Holandia 2004 Mateusz Stypułkowski AZS Łódź udział
Miskolc Węgry 1978 Eligiusz Mańkowski KS „Resursa” Łódź
Miskolc, Węgry 1978 Sławomir Kramberg MKS „Pałac Młodzieży” Łódź udział
Berlin Niemcy 1977 Sławomir Kramberg MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Berlin Niemcy 1977 Zbigniew Pacholczyk KS „Resursa” Łódź V

Światowe Igrzyska Młodzieży

Światowe Igrzyska Młodzieży
MiejscowośćRokZawodnikKlubMiejsce
Moskwa Rosja 1998 Jarosław Ciemieniewski KS „Gwardia” Łódź udział

Europejskie Igrzyska Młodzieży

Europejskie Igrzyska Młodzieży
MiejscowośćRokZawodnikKlubMiejsce
Belgrad Serbia 2007 Maria Anderwald KS „Gwardia” Łódź VII
Belgrad Serbia 2007 Aleksander Beta KS „Gwardia” Łódź udział
Lizbona Portugalia 1997 Jarosław Ciemieniewski KS „Gwardia” Łódź udział

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów

Mistrzostwa Polski Seniorów
MiejscowośćRokZawodnikKlubMiejsce
Rybnik 2019 Patrycja Skupień AZS Łódź
Katowice 2016 Aleksander Beta KS „Gwardia” Łódź
Katowice 2014 Aleksander Beta KS „Gwardia” Łódź
Katowice 2014 Marta Rózga KS „Gwardia” Łódź
Katowice 2014 Wiktor Mrówczyński MMKS „Wojownik” Skierniewice
Gdańsk 2013 Marta Rózga KS „Gwardia” Łódź
Gdańsk 2013 Paweł Mróz MMKS „Wojownik” Skierniewice
Luboń k/Poznania 2012 Aleksander Beta KS „Gwardia” Łódź
Luboń k/Poznania 2012 Paweł Mróz MMKS „Wojownik” Skierniewice
Luboń k/Poznania 2012 Piotr Kurkiewicz AZS Łódź
Luboń k/Poznania 2012 Marta Rózga KS „Gwardia” Łódź
Opole 2011 Marta Rózga KS „Gwardia” Łódź
Opole 2009 Katarzyna Wilczyńska AZS Łódź
Opole 2009 Damian Popiel KS „Gwardia” Łódź
Opole 2009 Paweł Mróz MMKS „Wojownik” Skierniewice
Bielsko-Biała 2008 Bartłomiej Anderwald KS „Gwardia” Łódź
Opole 2005 Katarzyna Białkowska MMKS „Wojownik” Skierniewice
Warszawa 2004 Jarosław Ciemieniewski KS „Gwardia” Łódź
Warszawa 2004 Katarzyna Białkowska MMKS „Wojownik” Skierniewice
Opole 2002 Katarzyna Białkowska MMKS „Wojownik” Skierniewice
Gdynia 2001 Katarzyna Białkowska MMKS „Wojownik” Skierniewice
Gdynia 2001 Katarzyna Białkowska MMKS „Wojownik” Skierniewice
Rybnik 2000 Anna Koroza AZS Łódź
Rybnik 2000 Katarzyna Białkowska MMKS „Wojownik” Skierniewice
Wrocław 1999 Aneta Kaczorowska AZS Łódź
Wrocław 1999 Anna Koroza AZS Łódź
Bytom 1998 Aneta Kaczorowska AZS Łódź
Bytom 1998 Anna Koroza AZS Łódź
Bytom 1998 Beata Walczak MKS „Zryw” Łowicz
Bielsko Biała 1997 Anna Koroza AZS Łódź
Bielsko Biała 1997 Aneta Kaczorowska AZS Łódź
Bielsko Biała 1997 Beata Walczak MKS „Zryw” Łowicz
Kraków 1996 Anna Koroza AZS Łódź
Kraków 1996 Joanna Urbańska - Piasecka AZS Łódź
Kraków 1996 Aneta Kaczorowska AZS Łódź
Kraków 1996 Magdalena Baleja MKS „Zryw” Łowicz
Kraków 1996 Beata Walczak MKS „Zryw” Łowicz
Gdańsk 1995 Anna Koroza MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Gdańsk 1995 Joanna Urbańska - Piasecka MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Gdańsk 1995 Aneta Przybysz - Serafin MKS „Vis” Skierniewice
Wrocław 1994 Beata Walczak MKS „Zryw” Łowicz
Wrocław 1994 Beata Chojnacka MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Wrocław 1994 Aneta Przybysz - Serafin MKS „Vis” Skierniewice
Warszawa 1993 Beata Walczak MKS „Zryw” Łowicz
Warszawa 1993 Dorota Lubaszewska MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Warszawa 1993 Aneta Przybysz - Serafin MKS „Vis” Skierniewice
Warszawa 1993 Jerzy Banaszczyk KS „Gwardia” Łódź
Gdańsk 1992 Beata Walczak MKS „Zryw” Łowicz
Kielce 1991 Aneta Przybysz - Serafin MKS „Vis” Skierniewice
Kielce 1991 Aneta Sejdak MKS „Zryw” Łowicz
Kielce 1991 Joanna Urbańska - Piasecka MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Kielce 1991 Beata Walczak MKS „Zryw” Łowicz
Bielsko Biała 1990 Beata Walczak MKS „Zryw” Łowicz
Bielsko Biała 1990 Jerzy Banaszczyk KS „Gwardia” Łódź
Bielsko Biała 1990 Martyna Kędzia MKS „Zryw” Łowicz
Opole 1989 Joanna Urbańska - Piasecka MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Słupsk 1988 Joanna Urbańska - Piasecka MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Koszlin 1987 Jerzy Banaszczyk KS „Gwardia” Łódź
Koszlin 1987 Adam Szyszczyński KS „Gwardia” Łódź
Katowice 1987 Joanna Urbańska - Piasecka MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Słupsk 1983 Wisława Stolarek MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Włocławek 1982 Danuta Pękala KS „Resursa” Łódź
Gliwice 1981 Danuta Pękala KS „Resursa” Łódź

Mistrzostwa Polski Młodzieży

Mistrzostwa Polski Młodzieży
MiejscowośćRokZawodnikKlubMiejsce
Kąty Wrocławskie 2019 Emilia Gzowska AZS Łódź
Kąty Wrocławskie 2019 Bartosz Szaran MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Piła 2018 Patrycja Skupień KS „Gwardia” Łódź
Piła 2018 Bartosz Ponichtera MMKS „Wojownik” Skierniewice
Kąty Wrocławskie 2017 Patrycja Skupień KS „Gwardia” Łódź
Kąty Wrocławskie 2017 Bartosz Ponichtera MMKS „Wojownik” Skierniewice
Kąty Wrocławskie 2017 Kamil Kroc MMKS „Wojownik” Skierniewice
Mosina k/ Poznania 2016 Martyna Kaźmierczak KS „Gwardia” Łódź
Mosina k/ Poznania 2016 Mateusz Gołębiowski MMKS „Wojownik” Skierniewice
Mosina k/ Poznania 2016 Kamil Kroc MMKS „Wojownik” Skierniewice
Kąty Wrocławskie 2015 Gabriela Witek UKS „Judo Rawa” Rawa Mazowiecka
Kąty Wrocławskie 2015 Damian Lesiak MMKS „Wojownik” Skierniewice
Rzeszów 2014 Damian Popiel KS „Gwardia” Łódź
Rzeszów 2014 Damian Lesiak MMKS „Wojownik” Skierniewice
Kąty Wrocławskie 2013 Marta Rózga KS „Gwardia” Łódź
Kąty Wrocławskie 2013 Agata Cal AZS Łódź
Kąty Wrocławskie 2013 Aleksander Beta KS „Gwardia” Łódź
Kąty Wrocławskie 2013 Piotr Żeleński-Olczak KS „Gwardia” Łódź
Opole 2012 Agata Cal AZS Łódź
Opole 2012 Borys Birkowski KS „Gwardia” Łódź
Opole 2012 Piotr Żeleński-Olczak KS „Gwardia” Łódź
Opole 2012 Aleksander Beta KS „Gwardia” Łódź
Opole 2012 Marta Rózga KS „Gwardia” Łódź
Opole 2012 Agata Szewczyk KS „Gwardia” Łódź
Mława 2011 Katarzyna Wilczyńska AZS Łódź
Mława 2011 Aleksander Beta KS „Gwardia” Łódź
Mława 2011 Marta Rózga KS „Gwardia” Łódź
Mława 2011 Agata Szewczyk KS „Gwardia” Łódź
Mława 2011 Piotr Pojawa MMKS „Wojownik” Skierniewice
Luboń k/Poznania 2010 Katarzyna Wilczyńska AZS Łódź
Luboń k/Poznania 2010 Bartłomiej Anderwald KS „Gwardia” Łódź
Luboń k/Poznania 2010 Borys Birkowski KS „Gwardia” Łódź
Wrocław 2009 Michał Paradowski AZS Łódź
Wrocław 2009 Bartłomiej Anderwald KS „Gwardia” Łódź
Wrocław 2009 Piotr Deka KS „Gwardia” Łódź
Wrocław 2009 Aleksandra Hernik AZS Łódź
Wrocław 2009 Małgorzata Ślebocka AZS Łódź
Wrocław 2009 Mateusz Stypułkowski AZS Łódź
Wrocław 2009 Katarzyna Wilczyńska AZS Łódź
Wrocław 2008 Michał Paradowski AZS Łódź
Wrocław 2008 Małgorzata Ślebocka AZS Łódź
Wrocław 2008 Piotr Deka KS „Gwardia” Łódź
Wrocław 2008 Jan Skorupski AZS Łódź
Wrocław 2008 Mateusz Stypułkowski AZS Łódź
Wrocław 2008 Bartłomiej Anderwald KS „Gwardia” Łódź
Opole 2007 Piotr Deka KS „Gwardia” Łódź
Opole 2007 Krzysztof Ciszewski MMKS „Wojownik” Skierniewice
Opole 2007 Małgorzata Ślebocka AZS Łódź
Opole 2007 Marcin Dworak MMKS „Wojownik” Skierniewice
Wrocław 2006 Damian Majda AZS Łódź
Wrocław 2006 Renata Czepułkowska KS „Gwardia” Łódź
Wrocław 2006 Krzysztof Ciszewski MMKS „Wojownik” Skierniewice
Wrocław 2006 Paweł Mróz MMKS „Wojownik” Skierniewice
Gdańsk 2005 Michał Antoniak KS „Gwardia” Łódź
Łowicz 2003 Jarosław Ciemieniewski KS „Gwardia” Łódź
Poznań 2002 Jarosław Ciemieniewski KS „Gwardia” Łódź
Poznań 2002 Katarzyna Białkowska MMKS „Wojownik” Skierniewice
Poznań 2002 Katarzyna Badur MMKS „Wojownik” Skierniewice
Rybnik 2001 Katarzyna Białkowska MMKS „Wojownik” Skierniewice
Wrocław 2000 Katarzyna Białkowska MMKS „Wojownik” Skierniewice
Wrocław 1998 Anna Koroza AZS Łódź
Poznań 1997 Magdalena Baleja AZS Łódź
Wrocław 1996 Anna Koroza MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Wrocław 1996 Magdalena Baleja MKS „Zryw” Łowicz
Bydgoszcz 1995 Aneta Kaczorowska MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Bydgoszcz 1995 Anna Koroza MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Bydgoszcz 1995 Beata Chojnacka MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Bydgoszcz 1995 Magdalena Baleja MKS „Zryw” Łowicz
Poznań 1994 Anna Koroza MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Poznań 1994 Aneta Przybysz - Serafin MKS „Vis” Skierniewice
Poznań 1994 Aneta Kaczorowska MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Poznań 1994 Edyta Barton MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Poznań 1993 Anna Koroza MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Poznań 1993 Aneta Przybysz - Serafin MKS „Vis” Skierniewice
Poznań 1993 Beata Walczak MKS „Zryw” Łowicz
Poznań 1993 Dorota Lubaszewska MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Łowicz 1992 Artur Brzeziński MKS „Zryw” Łowicz
Łowicz 1992 Beata Walczak MKS „Zryw” Łowicz
Łowicz 1992 Piotr Beczkowski KS „Gwardia” Łódź
Łowicz 1992 Sławomir Patuszczyk KS „Gwardia” Łódź
Łowicz 1992 Andrzej Krajewski KS „Gwardia” Łódź
Łowicz 1992 Barbara Sawicka MKS „Vis” Skierniewice
Łowicz 1992 Aneta Sejdak MKS „Zryw” Łowicz
Gdańsk 1991 Joanna Urbańska - Piasecka MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Gdańsk 1991 Martyna Kędzia MKS „Zryw” Łowicz
Gdańsk 1991 Dorota Jędrzejczyk MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Gdańsk 1991 Barbara Sawicka MKS „Vis” Skierniewice
Grudziądz 1990 Piotr Beczkowski KS „Gwardia” Łódź
Grudziądz 1990 Joanna Urbańska - Piasecka MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Grudziądz 1990 Elżbieta Lipińska MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Grudziądz 1989 Joanna Urbańska - Piasecka MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Grudziądz 1989 Elżbieta Lipińska KS „Resursa” Łódź
Olsztyn 1989 Jacek Gutenplan KS „Resursa” Łódź
Wrocław 1988 Agnieszka Janicka KS „Resursa” Łódź
Kielce 1987 Ewa Gnyp KS „Resursa” Łódź
Kielce 1987 Agnieszka Janicka KS „Resursa” Łódź

Mistrzostwa Polski Juniorów

Mistrzostwa Polski Juniorów
MiejscowośćRokZawodnikKlubMiejsce
Poznań 2019 Mateusz Bolimowski MMKS „Wojownik” Skierniewice
Poznań 2019 Patryk Leśniak KS „Gwardia” Łódź
Bytom 2018 Michał Pietras
Bytom 2018 Mateusz Resztak AZS Łódź
Bytom 2018 Magdalena Jarkowska MUKS „Kokoro” Łódź
Kąty Wrocłąwskie 2016 Bartosz Ponichtera MMKS „Wojownik” Skierniewice
Kąty Wrocłąwskie 2016 Patrycja Skupień KS „Gwardia” Łódź
Kąty Wrocłąwskie 2016 Adrian Prochaska MMKS „Wojownik” Skierniewice
Jastrzębie Zdrój 2015 Emilia Gzowska AZS Łódź
Jastrzębie Zdrój 2015 Patrycja Skupień KS „Gwardia” Łódź
Jastrzębie Zdrój 2015 Kamil Kroc MMKS „Wojownik” Skierniewice
Jastrzębie Zdrój 2015 Bartosz Ponichtera MMKS „Wojownik” Skierniewice
Jastrzębie Zdrój 2015 Adrian Prochaska MMKS „Wojownik” Skierniewice
Kielce 2014 Wiktor Mrówczyński MMKS „Wojownik” Skierniewice
Kielce 2014 Martyna Kaźmierczak KS „Gwardia” Łódź
Kielce 2014 Patrycja Skupień KS „Gwardia” Łódź
Piła 2013 Wiktor Mrówczyński MMKS „Wojownik” Skierniewice
Jastrzębie Zdrój 2012 Katarzyna Cal AZS Łódź
Jastrzębie Zdrój 2012 Wiktor Mrówczyński MMKS „Wojownik” Skierniewice
Kąty Wrocławskie 2011 Piotr Żeleński-Olczak KS „Gwardia” Łódź
Kąty Wrocławskie 2011 Joanna Stankiewicz UKS „Judo Rawa” Rawa Mazowiecka
Kąty Wrocławskie 2011 Daniel Bielecki KS „Gwardia” Łódź
Wrocław 2010 Maria Anderwald KS „Gwardia” Łódź
Wrocław 2010 Aleksander Beta KS „Gwardia” Łódź
Wrocław 2010 Joanna Stankiewicz UKS „Judo Rawa” Rawa Mazowiecka
Wrocław 2010 Marta Rózga KS „Gwardia” Łódź
Opole 2009 Jacek Cal AZS Łódź
Opole 2009 Aleksander Beta KS „Gwardia” Łódź
Opole 2009 Michał Piotrkowski KS „Gwardia” Łódź
Opole 2009 Agata Szewczyk KS „Gwardia” Łódź
Opole 2009 Borys Birkowski KS „Gwardia” Łódź
Opole 2009 Joanna Stankiewicz UKS „Judo Rawa” Rawa Mazowiecka
Wrocław 2008 Katarzyna Wilczyńska AZS Łódź
Wrocław 2008 Maria Anderwald KS „Gwardia” Łódź
Wrocław 2008 Aleksander Beta KS „Gwardia” Łódź
Wrocław 2008 Marta Rózga KS „Gwardia” Łódź
Wrocław 2008 Agata Szewczyk KS „Gwardia” Łódź
Wrocław 2008 Robert Pikala MKS „Jedynka” Łódź
Rybnik 2007 Mateusz Stypułkowski AZS Łódź
Rybnik 2007 Katarzyna Gajda MMKS „Wojownik” Skierniewice
Rybnik 2007 Bartłomiej Anderwald KS „Gwardia” Łódź
Rybnik 2007 Rafał Końca KS „Gwardia” Łódź
Rybnik 2007 Wojciech Waliszek KS „Gwardia” Łódź
Jastrzębie Zdrój 2006 Bartłomiej Anderwald KS „Gwardia” Łódź
Jastrzębie Zdrój 2006 Piotr Deka KS „Gwardia” Łódź
Jastrzębie Zdrój 2006 Katarzyna Gajda MMKS „Wojownik” Skierniewice
Rybnik 2005 Damian Majda AZS Łódź
Rybnik 2005 Katarzyna Wilczyńska AZS Łódź
Rybnik 2005 Paweł Mróz MMKS „Wojownik” Skierniewice
Rybnik 2005 Mateusz Stypułkowski AZS Łódź
Rybnik 2005 Piotr Deka KS „Gwardia” Łódź
Koszalin 2004 Andrzej Umański MMKS „Wojownik” Skierniewice
Rybnik 2003 Bartosz Bzoma KS „Gwardia” Łódź
Radom 2000 Michał Garnys MKS „Zryw” Łowicz
Jastrzębie Zdrój 1999 Katarzyna Badur MMKS „Wojownik” Skierniewice
Jastrzębie Zdrój 1999 Katarzyna Białkowska MMKS „Wojownik” Skierniewice
Jastrzębie Zdrój 1999 Jarosław Ciemieniewski KS „Gwardia” Łódź
Jastrzębie Zdrój 1999 Katarzyna Blus MMKS „Wojownik” Skierniewice
Grudziądz 1998 Katarzyna Białkowska MMKS „Wojownik” Skierniewice
Gdańsk 1997 Agnieszka Kośka MMKS „Wojownik” Skierniewice
Bytom 1996 Marlena Zając MKS „Vis” Skierniewice
Bytom 1996 Katarzyna Białkowska MMKS „Wojownik” Skierniewice
Bielsko Biała 1996 Sebastian Aulich MKS „Ippon” MDK Kutno
Koszalin 1995 Magdalena Baleja MKS „Zryw” Łowicz
Bielsko-Biała 1994 Magdalena Baleja MKS „Zryw” Łowicz
Wrocław 1992 Aneta Przybysz - Serafin MKS „Vis” Skierniewice
Piła 1991 Aneta Przybysz - Serafin MKS „Vis” Skierniewice
Piła 1991 Artur Brzeziński MKS „Zryw” Łowicz
Piła 1991 Beata Walczak MKS „Zryw” Łowicz
Piła 1991 Aneta Sejdak MKS „Zryw” Łowicz
Piła 1991 Piotr Wasik KS „Resursa” Łódź
Koszalin 1990 Artur Brzeziński MKS „Zryw” Łowicz
Koszalin 1990 Martyna Kędzia MKS „Zryw” Łowicz
Koszalin 1990 Piotr Wasik KS „Resursa” Łódź
Koszalin 1990 Aneta Sejdak MKS „Zryw” Łowicz
Koszalin 1990 Beata Walczak MKS „Zryw” Łowicz
Grudziądz 1989 Dorota Jędrzejczyk MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Grudziądz 1989 Aneta Sejdak MKS „Zryw” Łowicz
Grudziądz 1989 Beata Walczak MKS „Zryw” Łowicz
Gdańsk 1989 Piotr Beczkowski KS „Gwardia” Łódź
Gdańsk 1989 Robert Gawron KS „Resursa” Łódź
Gdańsk 1989 Marek Karwat KS „Resursa” Łódź
Olsztyn 1988 Robert Klimowicz KS „Gwardia” Łódź
Wrocłąw 1988 Dorota Jędrzejczyk MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Wrocłąw 1988 Joanna Urbańska - Piasecka MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Wrocłąw 1988 Martyna Kędzia MKS „Zryw” Łowicz
Sztutowo 1987 Elżbieta Lipińska KS „Resursa” Łódź
Sztutowo 1987 Joanna Urbańska - Piasecka MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Opole 1986 Piotr Andrzejczak KS „Resursa” Łódź
Wrocław 1985 Alicja Major KS „Resursa” Łódź
Wrocław 1985 Andrzej Jasiński KS „Resursa” Łódź
Białystok 1984 Alicja Major KS „Resursa” Łódź
Koszalin 1984 Marek Woch KS „Gwardia” Łódź
Koszalin 1984 Sławomir Karbowiak KS „Resursa” Łódź
Łódź 1983 Alicja Major KS „Resursa” Łódź
Opole 1983 Tomasz Psionka KS „Gwardia” Łódź
Łódź 1982 Jerzy Banaszczyk KS „Gwardia” Łódź
Bielsko-Biała 1981 Dariusz Banachowicz KS „Gwardia” Łódź
Bielsko-Biała 1981 Gabriel Pietrzak MKS „Zryw” Łowicz
Olsztyn 1980 Eligiusz Mańkowski KS „Resursa” Łódź
Olsztyn 1980 Gabriel Pietrzak MKS „Zryw” Łowicz
Olsztyn 1980 Dariusz Banachowicz KS „Gwardia” Łódź
Olsztyn 1980 Sławomir Kramberg KS „Gwardia” Łódź
Olsztyn 1980 Jan Olszewski MKS „Zryw” Łowicz
Bydgoszcz 1979 Zbigniew Pacholczyk KS „Resursa” Łódź
Bydgoszcz 1979 Sławomir Wasik KS „Resursa” Łódź
Bydgoszcz 1979 Waldemar Mazur KS „Resursa” Łódź
Łódź 1977 Tomasz Baranowski KS „Resursa” Łódź
Łódź 1977 Ryszard Kołodziejczyk KS „Resursa” Łódź
Koszalin 1976 Andrzej Kołba KS „Resursa” Łódź
Warszawa 1964 Janusz Aranowski KS „Resursa” Łódź

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
MiejscowośćRokZawodnikKlubMiejsce
Chęciny 2019 Natalia Stokłosa MUKS „Kokoro” Łódź
Chęciny 2019 Weronika Styrcz
Chęciny 2019 Dawid Pietras MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Piła 2018 Natalia Stokłosa MUKS „Kokoro” Łódź
Piła 2018 Weronika Styrcz
Gorzów Wielkopolski 2017 Natalia Stokłosa MUKS „Kokoro” Łódź
Gorzów Wielkopolski 2017 Wiktoria Niemiec MMKS „Wojownik” Skierniewice
Oleśnica 2014 Bartosz Szaran MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Oleśnica 2014 Dominik Kroc MMKS „Wojownik” Skierniewice
Łódź 2013 Bartosz Szaran MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Łódź 2013 Adrian Prochaska MMKS „Wojownik” Skierniewice
Łódź 2013 Bogusz Suchecki MMKS „Wojownik” Skierniewice
Białystok 2012 Bartosz Szaran MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Białystok 2012 Adrian Prochaska MMKS „Wojownik” Skierniewice
Białystok 2012 Bogusz Suchecki MMKS „Wojownik” Skierniewice
Białystok 2011 Wiktor Mrówczyński MMKS „Wojownik” Skierniewice
Białystok 2011 Martyna Kaźmierczak MKS „Ippon” MDK Kutno
Białystok 2011 Mateusz Gołębiowski MMKS „Wojownik” Skierniewice
Józefów k/Warszawy 2010 Paulina Kunc KS „Gwardia” Łódź
Józefów k/Warszawy 2010 Wiktor Mrówczyński MMKS „Wojownik” Skierniewice
Kielce 2009 Seweryn Wiktorek MKS „Ippon” MDK Kutno
Kielce 2009 Katarzyna Cal AZS Łódź
Głogów 2008 Damian Popiel KS „Gwardia” Łódź
Głogów 2008 Jakub Poniecki KS „Gwardia” Łódź
Głogów 2008 Piotr Żeleński-Olczak UKS „Bushi” Łódź
Opole 2007 Maria Anderwald KS „Gwardia” Łódź
Opole 2007 Aleksander Beta KS „Gwardia” Łódź
Opole 2007 Marta Rózga KS „Gwardia” Łódź
Opole 2007 Joanna Stankiewicz UKS „Judo Rawa” Rawa Mazowiecka
Opole 2007 Jakub Poniecki KS „Gwardia” Łódź
Szczytno 2006 Maria Anderwald KS „Gwardia” Łódź
Szczytno 2006 Marta Rózga KS „Gwardia” Łódź
Szczytno 2006 Agata Cal AZS Łódź
Szczytno 2006 Jacek Cal AZS Łódź
Szczytno 2006 Wojciech Waliszek KS „Gwardia” Łódź
Chełm 2005 Borys Birkowski KS „Gwardia” Łódź
Chełm 2005 Katarzyna Gajda MMKS „Wojownik” Skierniewice
Chełm 2005 Maria Anderwald KS „Gwardia” Łódź
Chełm 2005 Marta Rózga KS „Gwardia” Łódź
Poznań 2004 Katarzyna Wilczyńska AZS Łódź
Poznań 2004 Mateusz Stypułkowski AZS Łódź
Poznań 2004 Maciej Łapski MKS „Zryw” Łowicz
Poznań 2004 Bartłomiej Anderwald KS „Gwardia” Łódź
Ostrowiec Świętokrzyski 2003 Marzena Jaworska KS „Gwardia” Łódź
Ostrowiec Świętokrzyski 2003 Mateusz Stypułkowski AZS Łódź
Ostrowiec Świętokrzyski 2003 Piotr Deka KS „Gwardia” Łódź
Nowa Sól 2002 Marcin Gębarowski MKS „Jedynka” Łódź
Nowa Sól 2002 Marta Trzaska MMKS „Wojownik” Skierniewice
Nowa Sól 2002 Marzena Jaworska KS „Gwardia” Łódź
Opole 2001 Andrzej Umański MMKS „Wojownik” Skierniewice
Opole 2001 Renata Czepułkowska KS „Gwardia” Łódź
Łowicz 2000 Bartosz Bzoma MKS „Vis” Skierniewice
Łowicz 2000 Katarzyna Blus MMKS „Wojownik” Skierniewice
Łowicz 2000 Tomasz Walczewski MMKS „Wojownik” Skierniewice
Łowicz 2000 Edyta Pruszkowska MMKS „Wojownik” Skierniewice
Świdnik 1999 Artur Wilczyński MKS „Vis” Skierniewice
Świdnik 1999 Michał Garnys MKS „Zryw” Łowicz
Świdnik 1999 Monika Grochola MKS „Zryw” Łowicz
Poznań 1998 Jarosław Ciemieniewski KS „Gwardia” Łódź
Poznań 1998 Agnieszka Kośka MMKS „Wojownik” Skierniewice
Poznań 1998 Krystian Kubiak MKS „Ippon” MDK Kutno
Poznań 1998 Aleksandra Woźniak MKS „Ippon” MDK Kutno
Poznań 1998 Iwona Grzegory - Gajda MKS „Zryw” Łowicz
Gdańsk 1997 Łukasz Nowak MMKS „Wojownik” Skierniewice
Gdańsk 1997 Jarosław Ciemieniewski KS „Gwardia” Łódź
Bielsko Biała 1996 Agnieszka Kośka MMKS „Wojownik” Skierniewice
Bielsko Biała 1996 Karolina Pawłowska KS „Gwardia” Łódź
Wrocław 1995 Katarzyna Białkowska MMKS „Wojownik” Skierniewice
Wrocław 1995 Agnieszka Kośka MMKS „Wojownik” Skierniewice
Wrocław 1995 Katarzyna Garstka MKS „Zryw” Łowicz
Wrocław 1995 Katarzyna Badur MMKS „Wojownik” Skierniewice
Włocławek 1994 Sebastian Dałek KS „Resursa” Łódź
Grudziądz 1993 Magdalena Baleja MKS „Zryw” Łowicz
Włocławek 1993 Sebastian Dałek KS „Resursa” Łódź
Włocławek 1993 Maciej Posim KS „Resursa” Łódź
Wrocław 1992 Daria Socha MKS „Vis” Skierniewice
Wrocław 1992 Magdalena Panak MKS „Vis” Skierniewice
Wrocław 1992 Małgorzata Sobczyk MKS „Vis” Skierniewice
Poznań 1991 Aneta Kaczorowska MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Poznań 1991 Adam Iżykiewicz KS „Gwardia” Łódź
Poznań 1991 Adrian Cichomski KS „Resursa” Łódź
Poznań 1991 Dorota Lubaszewska MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Poznań 1991 Magdalena Sałkowska MKS „Vis” Skierniewice
Poznań 1991 Maciej Posim KS „Resursa” Łódź
Poznań 1991 Anna Grabowska MKS „Vis” Skierniewice
Poznań 1991 Magdalena Panak MKS „Vis” Skierniewice
Poznań 1991 Marlena Wrocławska MKS „Zryw” Łowicz
Koszalin 1990 Aneta Kaczorowska MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Koszalin 1990 Aneta Przybysz - Serafin MKS „Vis” Skierniewice
Koszalin 1990 Beata Tarczyńska MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Koszalin 1990 Anna Grabowska MKS „Vis” Skierniewice
Kielce 1989 Piotr Wasik KS „Resursa” Łódź
Płock 1989 Aneta Przybysz - Serafin MKS „Vis” Skierniewice
Płock 1989 Beata Tarczyńska MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Płock 1989 Żaneta Karkucińska MKS „Vis” Skierniewice
Płock 1989 Agata Kupiec KS „Resursa” Łódź
Płock 1989 Magdalena Panak MKS „Vis” Skierniewice
Wrocław 1988 Beata Walczak MKS „Zryw” Łowicz
Wrocław 1988 Aneta Przybysz - Serafin MKS „Vis” Skierniewice
Wrocław 1988 Aneta Sejdak MKS „Zryw” Łowicz
Kłobuck 1987 Martyna Kędzia MKS „Zryw” Łowicz
Kłobuck 1987 Aneta Sejdak MKS „Zryw” Łowicz
Sztutowo 1987 Robert Klimowicz KS „Gwardia” Łódź
Sztutowo 1987 Rafał Miruk MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Łódź 1986 Dorota Jędrzejczyk MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Łódź 1986 Joanna Urbańska - Piasecka MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Łódź 1986 Aneta Sejdak MKS „Zryw” Łowicz
Łódź 1986 Martyna Kędzia MKS „Zryw” Łowicz
Wrocław 1985 Renata Zimmermann MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Wrocław 1985 Agnieszka Leśniewska KS „Resursa” Łódź
Wrocław 1985 Jacek Pakuła KS „Resursa” Łódź
Wrocław 1985 Joanna Urbańska - Piasecka MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Poznań 1984 Agnieszka Janicka KS „Resursa” Łódź
Poznań 1984 Piotr Andrzejczak KS „Resursa” Łódź
Poznań 1984 Beata Żuchowska MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Łódź 1983 Andrzej Jasiński KS „Resursa” Łódź
Łódź 1983 Tomasz Mirowski KS „Resursa” Łódź
Łódź 1983 Małgorzata Barylska MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Łódź 1983 Piotr Andrzejczak KS „Resursa” Łódź
Łódź 1983 Alicja Major KS „Resursa” Łódź
Łódź 1983 Paweł Matczak KS „Resursa” Łódź
Łódź 1983 Renata Zimmermann MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Tarnów 1982 Gzregorz Januszkiewicz KS „Gwardia” Łódź
Tarnów 1982 Sławomir Karbowiak KS „Resursa” Łódź
Tarnów 1982 Paweł Matczak KS „Resursa” Łódź
Olsztyn 1981 Dariusz Wojtysiak KS „Resursa” Łódź
Olsztyn 1981 Gzregorz Januszkiewicz KS „Gwardia” Łódź
Olsztyn 1981 Wojciech Stępniewski KS „Resursa” Łódź
Olsztyn 1981 Janusz Gołębiowski MKS „Vis” Skierniewice
Olsztyn 1981 Marek Majcher MKS „Zryw” Łowicz
Kłobuck 1980 Jacek Milski KS „Resursa” Łódź
Bydgoszcz 1979 Krzysztof Bończak MKS „Zryw” Łowicz
Bydgoszcz 1979 Dariusz Piąstka KS „Resursa” Łódź
Bydgoszcz 1979 Gabriel Pietrzak MKS „Zryw” Łowicz
Łódź 1977 Waldemar Mazur KS „Resursa” Łódź
Łódź 1977 Jan Sroka KS „Resursa” Łódź
Łódź 1977 Sławomir Wasik KS „Resursa” Łódź
Łódź 1976 Zbigniew Pacholczyk KS „Resursa” Łódź
Łódź 1976 Waldemar Mazur KS „Resursa” Łódź
Łódź 1976 Zbigniew Pawiński KS „Resursa” Łódź
Łódź 1976 Sławomir Wasik KS „Resursa” Łódź
Białystok 1975 Włodzimierz Greber KS „Resursa” Łódź

Mistrzostwa Polski Młodzików

Mistrzostwa Polski Młodzików
MiejscowośćRokZawodnikKlubMiejsce
Opole 2016 Natalia Stokłosa MUKS „Kokoro” Łódź
Bochnia 2015 Katarzyna Grzelak KS „Gwardia” Łódź
Luboń k/Poznania 2014 Katarzyna Grzelak KS „Gwardia” Łódź
Luboń k/Poznania 2014 Filip Grzelak KS „Gwardia” Łódź
Bochnia 2013 Magdalena Jarkowska MUKS „Kokoro” Łódź
Bytom 2011 Emilia Gzowska AZS Łódź
Bytom 2011 Bartosz Szaran MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Kórnik k/Poznania 2010 Patrycja Skupień KS „Gwardia” Łódź
Piła 2009 Paulina Kunc KS „Gwardia” Łódź
Piła 2009 Martyna Kaźmierczak MKS „Ippon” MDK Kutno
Piła 2009 Tomasz Lota KS „Gwardia” Łódź
Piła 2009 Agnieszka Banasiak MKS „Ippon” MDK Kutno
Piła 2009 Jakub Lempke MKS „Ippon” MDK Kutno
Sobótka k/Wrocławia 2008 Agnieszka Banasiak MKS „Ippon” MDK Kutno
Opole 2007 Seweryn Wiktorek MKS „Ippon” MDK Kutno
Piła 2006 Jakub Poniecki KS „Gwardia” Łódź
Piła 2006 Damian Popiel KS „Gwardia” Łódź
Piła 2006 Piotr Żeleński-Olczak UKS „Bushi” Łódź
Piła 2006 Bartłomiej Kopera KS „Gwardia” Łódź
Szczyrk 2005 Maria Anderwald KS „Gwardia” Łódź
Szczyrk 2005 Marcin Waliszek KS „Gwardia” Łódź
Szczyrk 2005 Aleksander Beta KS „Gwardia” Łódź
Szczyrk 2005 Dominika Konsiel KS „Gwardia” Łódź
Szczyrk 2005 Olga Krysiak UKS „Bushi” Łódź
Wrocław 2004 Marta Rózga KS „Gwardia” Łódź
Wrocław 2004 Maria Anderwald KS „Gwardia” Łódź
Bytom 2003 Katarzyna Wilczyńska AZS Łódź
Bytom 2003 Borys Birkowski KS „Gwardia” Łódź
Rybnik 2002 Aleksandra Hernik MMKS „Wojownik” Skierniewice
Jastrzębie Zdrój 2002 Mateusz Stypułkowski AZS Łódź
Wrocław 2001 Mateusz Stypułkowski AZS Łódź
Bytom 2001 Marzena Jaworska KS „Gwardia” Łódź
Słupsk 2000 Marta Trzaska MMKS „Wojownik” Skierniewice
Słupsk 2000 Marzena Jaworska KS „Gwardia” Łódź
Wrocław 1999 Piotr Bedanarek KS „Resursa” Łódź
Wrocław 1999 Tomasz Herian KS „Resursa” Łódź
Wrocław 1999 Maciej Lisiewski MMKS „Wojownik” Skierniewice
Wrocław 1998 Katarzyna Malinowska KS „Gwardia” Łódź
Wrocław 1998 Maciej Lisiewski MMKS „Wojownik” Skierniewice
Olsztyn 1997 Agnieszka Broniarek MMKS „Wojownik” Skierniewice
Jarocin 1996 Jarosław Ciemieniewski KS „Gwardia” Łódź
Jarocin 1996 Krystian Kubiak MKS „Ippon” MDK Kutno
Piła 1995 Jarosłąw Gorzelak KS „Resursa” Łódź
Radom 1995 Milena Sobczyk KS „Gwardia” Łódź
Kielce 1994 Agnieszka Kośka MMKS „Wojownik” Skierniewice
Kielce 1994 Anna Pietrzykowska MMKS „Wojownik” Skierniewice
Kielce 1994 Karolina Rutkowska MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Jarocin 1994 Konrad Chrzanowski MMKS „Wojownik” Skierniewice
Piła 1993 Dorota Malinowska MMKS „Wojownik” Skierniewice
Wrocław 1993 Sebastian Aulich MKS „Ippon” MDK Kutno
Wrocław 1993 Łukasz Nowak MMKS „Wojownik” Skierniewice
Wrocław 1993 Jarosław Wirowski KS „Gwardia” Łódź
Koszalin 1992 Sebastian Dałek KS „Resursa” Łódź
Koszalin 1992 Piotr Płaszczyński KS „Resursa” Łódź
Koszalin 1992 Ewa Smelczyńska KS „Resursa” Łódź
Koszalin 1991 Joanna Redzynia KS „Resursa” Łódź
Poznań 1976 Eligiusz Mańkowski KS „Resursa” Łódź
Poznań 1976 Waldemar Mazur KS „Resursa” Łódź
Poznań 1976 Piotr Rek MKS „Pałac Młodzieży” Łódź
Kielce 1975 Waldemar Mazur KS „Resursa” Łódź
Kielce 1975 Zbigniew Pacholczyk KS „Resursa” Łódź
Kielce 1975 Zdzisław Sosnowski KS „Resursa” Łódź
Kielce 1975 Jacek Kobierzycki KS „Resursa” Łódź
Kielce 1975 Paweł Gizewski KS „Resursa” Łódź
Kielce 1975 Włodzimierz Lipiński KS „Resursa” Łódź
Kielce 1975 Waldemar Walczak KS „Resursa” Łódź
Kielce 1975 Sławomir Wasik KS „Resursa” Łódź
Warszawa 1974 Tomasz Baranowski KS „Resursa” Łódź

Odsłony: 6208