Utworzono: 2014-10-03
Odsłony: 2998

Aleksander Beta KS "Gwardia" Łódź, wychowanek trenera Zbigniewa Pacholczyka - Mistrzem Polski Seniorów w judo na rok 2014.

Czytaj dalej
Utworzono: 2014-09-27
Odsłony: 2685

Złoty medal Aleksandra Bety w European Open Women & Men w Tallinie, Estonia i 100 pkt do rankingu Olimpijskiego.

Po zdobytym dwa tygodnie temu złotym medalu w Pucharze Europy w Bratysławie dziś judoka KS "Gwardia" Łódź, Aleksander Beta dokłada kolejne złoto, tym razem z zawodów wyższej rangi - European Open w Tallinie i tym samym zdobywa cenne punkty do rankingu olimpijskiego. Alek w drodze do finału wygrał 4 pojedynki, a sam finał rozstrzygnął w zaledwie 25 sekund!
OGROMNE GRATULACJE DLA ALKA I JEGO TRENERA ZBIGNIEWA PACHOLCZYKA.

Utworzono: 2014-09-07
Odsłony: 2647

Aleksander Beta KS "Gwardia" Łódź złotym medalistą European Cup Seniors. Bardzo dobrze zaprezentował się w Pucharze Europy wychowanek trenera Zbigniewa Pacholczyka, Alek Beta, który w znakomitym stylu wywalczył pierwsze miejsce w Pucharze Europy seniorów. Na tych samych zawodach siódme miejsce wywalczyła Agata Cal reprezentująca Łódzki AZS.

Utworzono: 2014-05-10
Odsłony: 2898

Złoty medal dla Marty Rózgi z KS Gwardia Łódź w Pucharze Polski Seniorek i Seniorów. Srebrny medal wywalczył Paweł Mróz z MMKS "Wojownik" Skierniewice. Brązowy medal dla Aleksandra Beta a miejsce piąte dla Damiana Popiela. Obaj zawodnicy reprezentują KS "Gwardia" Łódź.