Utworzono: 2010-01-22
Odsłony: 2823

W piątek, 15. stycznia 2010 r. odbyła się uroczystość podsumowania dokonań sportowych minionego roku w dyscyplinie judo.
Do sali konferencyjnej hotelu Mazowiecki zaproszeni zostali zawodnicy wraz z ich trenerami z klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Judo w Łodzi. Gośćmi byli sportowcy, którzy w 2009 r. zdobyli dla naszego województwa najlepsze wyniki. Warto zaznaczyć, że rok ten był sezonem bardzo obfitym w medale Mistrzostw Polski, a także przyniósł on wysokie piąte miejsce łódzkiego judoki w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście z Łódzkiej Federacji Sportu, Panowie Janusz Kotliński Prezes oraz Zbigniew Świercz Dyrektor.

Czytaj dalej
Utworzono: 2009-01-02
Odsłony: 2818

W piękniej scenerii Hotelu Sawoy, 30 grudnia br. Okręgowy Związek Judo w Łodzi podsumował sportowy rok 2008. Na uroczystości, zorganizowanej przez Zarząd Związku, stawili się medaliści Mistrzostw Polski z trenerami i Prezesami swoich klubów. Wśród zaproszonych gości byli, Prezes łódzkiej Federacji Sportu, Pan Janusz Kotliński oraz Dyrektor Federacji, Pan Zbigniew Świercz.

Czytaj dalej