Utworzono: 2013-04-13
Odsłony: 2724

Wiktor Mrówczyński z MMKS "Wojownik" Skierniewice brązowym medalista Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów w Judo. Paweł Brot (V m-ce) i Martyna Kaźmierczak (VII m-ce) z KS "Gwardia" Łódź na miejscach punktowanych.

Czytaj dalej
Utworzono: 2012-04-14
Odsłony: 2604

Dwa brązowe medale naszych judoków w Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów U-21 w Judo. Medale brązowe wywalczyli Katarzyna Cal Azs Łódź i Wiktor Mrówczyński z MMKS "Wojownik" Skierniewice" Na miejscu piątym był Kamil Kroc MMKS "Wojownik" Skierniewice. Na siódmych miejscach uplasowali się Mateusz Gołębiowski MMKS "Wojownik" Skierniewice, Seweryn Wiktorek UKS "Ippon" MDK Kutno, Emilia Gzowska z AZS Łódź oraz Martyna Kaźmierczak z KS "Gwardia" Łódź. 

Czytaj dalej
Utworzono: 2011-06-05
Odsłony: 2289

Damian Popiel i Piotr Żeleński-Olczak z KS "Gwardia" Łódź złotymi medalistami Pucharu Polski w Opolu. Srebrne medale zdobyli Katarzyna Cal z AZS Łódź i Jan Brot z KS "Gwardia" Łódź. Na trzecich pozycjach udział w zawodach zakończyli Paweł Brot z KS "Gwardia" Łódź i Seweryn Wiktorek z UKS "Ippon" MDK Kutno.

Czytaj dalej
Utworzono: 2011-05-30
Odsłony: 2210

Dwa medale w Pucharze Polski juniorek i juniorów w Łodzi. Srebro wywalczył Piotr Żeleński-Olczak z KS "Gwardia" Łódź a medal brązowy Martyna Kaźmierczak z UKS "Ippon" MDK Kutno.

Czytaj dalej